Крок 3

Створення міток


Шановні колеги! Кому, як не вам, знайоме почуття - радіти успіхам своїх учнів?!
Ось і мені дуже приємно бачити ваші перші успіхи, спостерігати, як "на очах" народжуються нові блоги.
У власних блогах ви зробили перші дописи, створили сторінки. Розміщуватись сторінки можуть не лише зверху, але й на лівій чи правій боковій панелі, та про це пізніше.

Перша сторінка - Головна. Вона особлива, бо, по-перше, створюється автоматично, по-друге, саме на ній розміщуються нові дописи, які відділяються один від одного датою, причому кожне наступне повідомлення розміщується над попереднім.

Друга сторінка і всі решта схожі тим, що на них розміщується окрема інформація, яку практично не змінюють: умови проведення конкурсу, вимоги до ведення класного журналу, правила з техніки безпеки, список шкіл тощо. Назва сторінки - це заголовок вашої інформації.

Повернемось до Головної сторінки. На ній майже щодня будуть розміщуватись нові повідомлення в залежності від того, яка мета вашого блогу і для кого він створений: новини із шкільного життя,  оголошення для учнів чи батьків, вітання, навчальний матеріал та домашні завдання і т.д. Поки повідомлень мало, їх легко відшукати і прочитати. А якщо багато, то як учень швидко відшукає саме ту інформацію, яка йому потрібна, наприклад, навчальний матеріал  для учня такого-то класу з певної теми для повторення? Чи тест, який треба швидко пройти?
В цьому випадку створюють (призначають) мітки. Схожу за змістом  інформацію об’єднують у спільну тему, її назва і є міткою. Одне й те ж повідомлення деколи може бути назначене кількома мітками (ярликами).
Подивіться, які я створила сторінки і мітки для блогу конкурсу "Кенгуру":
Публікацію за 17 березня я позначила мітками "Новини" і "Учасники" (мітки розмістила вгорі). Якщо натиснути на слово "Новини", побачите усі новини, які відбулись в районі щодо цього конкурсу від найдавнішої до найновішої. А коли натиснете на слово "Учасники", то побачите фото і списки учнів і шкіл, які взяли участь у конкурсі. Таким чином учні можуть швидко знайти інформацію про себе.
Або ж "Архів задач". Який математичний конкурс без задач? За цією міткою учні швидко знайдуть розміщені в блозі задачі, при цьому їм не треба переглядати всі повідомлення, а лише натиснути на назначені слова.


Завдання Крок 3
1. Створіть мітки, користуючись Інструкцією (перейдіть за посиланням на слові "інструкція").
2. Про виконану роботу прозвітуйтесь у таблиці  Самооцінювання  (гіперпосилання на слові).
Дедлайн - 25.04.16



Немає коментарів:

Дописати коментар